Informace

Vítejte na stránkách 2222 ŠK Polabiny

Vážení návštěvníci webových stránek 2222 ŠK Polabiny, dovolte mi, abych Vás zde jménem celého oddílu přivítal. Doufám, že se Vám naše stránky budou líbit a najdete na nich všechny informace, pro které jste si sem přišli. Budeme rádi, pokud se na naše stránky budete pravidelně vracet a sledovat dění v našem oddíle.


Zde můžete nalézt pár základních údajů o našem oddíle:
Oddíl byl založen v roce 1998. Od té doby v něm proběhlo mnoho změn, včetně několika postupů do vyšších soutěží, sloučení s TJ Synthesia Pardubice a DDM Alfa Pardubice. Stal se z něj přední oddíl nejen v krajském, ale i v celostátním měřítku.
Hráči si vybudovali pěknou hrací místnost v restauraci Rosignano v Polabinách. Salonek vznikl vybouráním příček v bývalé hospodské lednici. Později byl z kapacitních důvodů ještě rozšířen.
2222 ŠK Polabiny organizuje dva turnaje v rapid šachu dospělých - Memoriál Čeňka Honsy a Pardubickou kotvu. Pro své členy a hosty dále připravuje jarní soustředění v kempu Konopáč. Pořádá i šachový ples, na kterém se vždy dobře baví jak hráči a sponzoři, tak i veřejnost z blízka i z dalekého okolí.
Nesmíme také zapomenout na cílenou práci s mládeží - projekt Šachová škola, v jehož rámci vedeme šachové kroužky na základních školách, pořádáme turnaje pro děti i šachový tábor.
Toto všechno by však nemohlo být, kdyby nás nepodporovaly radnice v Pardubicích, jak velká, tak ty menší obvodní, a také naši sponzoři.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem těm, kdo se o chod našeho oddílu starají jakýmkoli způsobem. Sponzory počínaje, kapitány družstev a všemi hráči konče.


Zájemci o spolupráci se s námi mohou spojit na těchto kontaktech:

Adresa klubu: Brožíkova 424, 530 09 Pardubice
Adresa hrací místnosti: Restaurant Rosignano 99, Ohrazenická, 530 09 Pardubice
Předseda oddílu:
Vladimír Dudek, 602 421 067, vladimir.dudek@polabinychess.eu
Místopředseda oddílu:
Ing. Martin Mojžíš, 725 878 076, martin.mojzis@polabinychess.eu

Bankovní spojení: 2900494738/2010 (Fio banka)

Fakturační údaje:
2222 ŠK Polabiny, z. s.
Brožíkova 424
Pardubice
530 09

IČ: 68246269

Nejsme plátci DPH.
Záznam v RES ČSÚ
Výpis ze spolkového rejstříku

Hrací místnost:

Vladimír Dudek, předseda 2222 ŠK Polabiny


| Autor: Vladimír Dudek | Vydáno dne 08. 02. 2007 | 6603 přečtení

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server