O Pardubickou kotvu

O Pardubickou kotvu - 4. ročník

V sobotu 7. dubna 2007 proběhl na palubě výletní lodi Arnošt z Pardubic další ročník turnaje v rapidu. O turnaj byl velký zájem a tak tři neděle před jeho začátkem jsem již musel odmítat zájemce ! Je tedy velká škoda čtyřech volných míst, která vznikla vinou přihlášených hráčů ze Smíchova, kteří posléze nedorazili. Jak rádi by si zahráli jiní …


Pohled na startovní listinu sliboval tuhý a vyrovnaný boj, což se následně jenom potvrdilo. O „placky“ se bojovalo až do poslední chvíle. Tím posledním smějícím se byl nakonec Pavel Novák z Plzně, který vyhrál na pomocné hodnocení před domácím nestorem Jardou Mojžíšem (sedmikolové turnaje mu zjevně sedí !). Také třetí místo obsadil domácí hráč - Pepa Kourek, který však měl stejně bodů jako ještě osmý v pořadí ! Tím byl mimochodem mládežník Michal Horáček z pardubického Rapidu, který nejenže v turnaji jako jediný pětkrát zvítězil, ale získal cenné skalpy Petra Laušmana a Martina Mojžíše !
Ceny do turnaje (téměř bez vyjímek alkohol !) a občerstvení (guláš, řízečky a obložené mísy) perfektně zajistil personál výletní lodi. Zvláštní dík za zapůjčení materiálu zaslouží také Jan Mazuch z AVE-KONTAKTu.
Co říci závěrem ? Opět velmi vydařený turnaj, který má jistě budoucnost ! Pokud si ho chcete napřesrok zahrát, přihlašujte se včas, protože zájem je opravdu obrovský !

Výsledky turnaje naleznete zde

| Autor: Vladimír Dudek | Vydáno dne 12. 04. 2007 | 1969 přečtení

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server