O Pardubickou kotvu

O Pardubickou kotvu - 5. ročník

V sobotu 12. 4. 2008 proběhl na výletní lodi Arnošt z Pardubic již 5. ročník Pardubické kotvy. I přes nepřízeň počasí se turnaj opět vydařil.


V pátek krásně, v neděli krásně. Jak ale bylo v sobotu, to je opravdu pech! Nakonec to ale nikomu moc nevadilo, všichni přece měli svetry, nebo bundy a projížďku i občerstvení na horní palubě si užili. A dole bylo teplíčko...

Turnaj ovládli hráči pořádajícího oddílu 2222 ŠK Polabiny - 1. místo Michal Novotný se 6,5 body, 2. místo Aleš Jedlička se 6 body a 5. místo Jaroslav Mojžíš se 4,5 body. Mezi ně se vklínili na bronzovou příčku Tomáš Veselý z Rapidu Pardubice a na 4. místo překvapivě Michal Horáček z pardubické Bohemie.
Ceny do turnaje, občerstvení a nakonec i samotnou plavbu zajistil, opět bezproblémově, personál lodi. Díky!

Jedinou kaňkou na turnaji tak již tradičně zůstavájí přihlášení hráči, kteří pak bez omluvy nepřijedou. Letos jsem musel odmítnout minimálně 15 zájemců, přičemž u šachovnic nakonec zbylo 6 prázdných míst, což je velká škoda. Hříšníkům vzkazuji, že si náš turnaj již nezahrají a zklamané zájemce snad potěším tím, že pro příští rok se pokusíme kapacitu turnaje navýšit.

ZDE KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

| Autor: Vladimír Dudek | Vydáno dne 14. 04. 2008 | 2540 přečtení

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server