Šachové tábory

Šachový tábor Zderaz 2009 - další fotky

Sobotní program šachového tábora byl z valné části vyplněn účastí na šachovém turnaji Biskupské věže 750 v nedaleké Litomyšli.

Samotnému turnaji předcházel večer vyplněný hranými scénkami v podání jednotlivých oddílů - a bylo se na co dívat.

V sobotu se do Litomyšle na turnaj v rapidu vydala velká výprava, v níž byli i mnozí, pro které tento turnaj byl prvním seznámením s šachem mezi dospělými. A nevedli si vůbec špatně !

Také vedoucí ukázali, že svým svěřencům mají co předávat - kromě vítěze celého turnaje i ostatní skončili v jeho popředí. Ani jejich svěřenci se nedali zahanbit a rovněž vystrčili drápky - 15. místo Kateřiny Vlčkové v početném 83 členném startovním poli je toho nejlepším důkazem !

Osvědčený fotograf Michal Novotný nejenže turnaj vyhrál, ale stačil z něj připravit celou řadu záběrů, které naleznete v klubové fotogalerii.

| Autor: František Navrátil | Vydáno dne 06. 07. 2009 | 1639 přečtení

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.