O Pardubickou kotvu

Dvanáctá Pardubická kotva s rekordní účastí

Nezvykle v pátek jsme se sešli k dalšímu ročníku turnaje, který již zřejmě napevno zapustil kořeny v Chotči.


Můj výběr pátečního květnového svátku osvobození se nakonec ukázal jako geniální :-) Počítadlo hráčů se zastavilo na čísle 83, což samozřejmě znamenalo rekordní kotevní počet. Když se k tomu přičte krásné počasí, výborné jídlo a dobrá nálada všech (doufám!) účastníků, vyjde nám z toho super turnaj. Jak turnaj probíhal, vůbec netuším, protože jsem vůbec nestíhal sledovat - pořádat turnaj a zároveň ho hrát není při tomto vysokém počtu hráčů žádná procházka růžovou zahradou. Turnaj bez problémů pískala domácí trojice Kvapil, Novotný a Hošek, jídlo a ceny zajistil Martin Škroch a organizaci zvládla moje maličkost s neocenitelnou pomocí Milana Hoška. Autobus z Dopravního podniku zajistil Jarda Mojžíš.

Výsledky naleznete ZDE.

Na blacklistu (tedy listině, kde se ocitají ti, kteří buď nezaplatili, nebo jen prostě zapomněli vrátit lístek) se tentokrát ocitlo pět jmen, z toho čtyři jsou již vyřešeny, zbývá tedy pouze Tomáš Lajsek z Kutné Hory - ať se mi prosím ozve.

Doufám, že v podobném počtu se zase v Chotči sejdeme v září na Memoriálu Čeňka Honsy...

Závěrečné kolo svedlo proti sobě dva organizátory Vladimíra Dudka a Martina Škrocha.

Poslední kolo a první šachovnice: Michal Novotný - Zbyněk Šír.

Pohled na část hracího sálu.

Ceny, o které se hrálo.

Výpravě z Lanškrouna se v Chotči líbilo.

Nejmladší účastník Jan Šlosar právě přebírá jednu ze svých cen. Vlevo Jana Londinová převzala cenu pro nejlepší ženu.

Výherci zleva: Jana Londinová (nejlepší žena), Jan Šlosar (nejmladší účastník), Josef Havelka (3. místo), Martin Červený (2. místo), Michal Novotný (1. místo). Za nimi organizátoři Martin Škroch a Vladimír Dudek.

Vladimír Dudek


| Autor: Vladimír Dudek | Vydáno dne 09. 05. 2015 | 1562 přečtení | Počet komentářů: 0

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server