O Pardubickou kotvu

Pardubická kotva potřinácté

Kdyby mi někdo na začátku dubna (po rozeslání pozvánek) řekl, že vyrovnáme loňský prvomájový kotevní rekord, tedy 83 hráčů, asi bych ho považoval tak trochu za blouda :-)


Jenže poslední týden se přihlášky tak hrnuly, že už jsme dokonce byli přes toto číslo. Několik omluvenek, až na dvě výjimky včasných, však rekord nakonec nepřipustilo. Nicméně se opět ukázalo, jak je důležitý správný výběr termínu. Ano, vybral jsem ho já a tady je na místě se opět pochválit, protože to za mě nikdo jiný neudělá! :-)
Stejně jako loni jsem moc nestíhal sledovat turnaj samotný. Organizovat a hrát zároveň není až taková sranda, jak to možná na první pohled vypadá – také tomu bohužel odpovídala konečná suma bodů na mém kontě. Gratulace míří k bývalému polabiňákovi Martinu Červenému, který až na jedno malé zaváhání přetavil své nejvyšší nasazení k vítězství. Za ním skončil domácí Novotný a poslední zrcadlo si za třetí místo odvezl do Vysokého Mýta Marian Sabol.

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

A ještě nezbytná poděkování :-) Martin Škroch zajistil jídlo a ceny. Již osvědčená trojice Kvapil, Hošek a Novotný turnaj bezvadně odpískala. Pavel Kvapil, slavící narozeniny, letos navíc přidal ukázku sabráže :-) Milan Hošek mi velmi pomohl se samotnou organizací turnaje. A autobus z DP Pardubice zajistil Jarda Mojžíš. Všem moc děkuji...
Takže nashle v Chotči na podzim při Memoriálu Čeňka Honsy. Chystáme změnu formátu turnaje v duchu Kotvy, tedy s rautem, ale pouze obědovým, vše se určitě včas dozvíte.


Pohled do hracího sálu před začátkem kola


Rozhodčí Pavel Kvapil dává pokyn a další kolo může začít


Michal Novotný (vpravo) - Martin Červený 1:0


Pohled do sálu


Poslední kolo, Marian Sabol - Michal Novotný 0:1


Stupně vítězů, zleva: Michal Novotný (2.), Martin Červený (1.), Marian Sabol (3.)

Vladimír Dudek


| Autor: Vladimír Dudek | Vydáno dne 01. 05. 2016 | 980 přečtení | Počet komentářů: 0

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server