O Pardubickou kotvu

14. ročník Pardubické kotvy

Turnaj se po sedmiletém (úspěšném) azylu v Chotči vrátil tam, kam patří – totiž na loď. Comeback se vydařil se vším všudy, nakonec i s velmi nepředvídatelnou proměnnou, totiž s počasím.


Organizace a občerstvení na vysoké úrovni jsou již standardem našich turnajů a včera byla slyšet opět chvála. Nicméně nikdo není dokonalý, takže si v komentářích pod článkem rád přečtu případné připomínky, či náměty ke zlepšení.

Turnaj samotný jsem vůbec neměl čas sledovat, ale jelikož Aleš Jedlička pod nálepkou „2222“ vyhrál o celý bod (ztratil dvě remízy), tak asi moc problémů neměl. Na druhém a třetím místě se umístili se sedmi body dva Bohemáci – Michal Horáček a s nasazením číslo 21 Pavel Mudruňka. Další jména a čísla z turnaje naleznete ZDE.

A závěrem jedna trochu nepříjemná záležitost – konzumační lístky. Nevrátili je Neklan Vyskočil a Tadeáš Hladký z Lokomotivy Brno, Zdeněk Hojný z Červeného Kostelce a Josef Adam Ret z Polabin. Všechny čtyři prosím, aby se mi ozvali. Na email, nebo telefonicky.

Vladimír Dudek


Místo činu


Horní paluba s rautíkem


5. kolo jsme si zapluli


Stupně vítězů


| Autor: Vladimír Dudek | Vydáno dne 30. 04. 2017 | 528 přečtení | Počet komentářů: 1

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server